?> خرید جم Brawl Stars

خرید جم Brawl Stars

Brawl-Stars_1
علی یوسفی
banner

خرید جم Brawl Stars

اگر این بازی را تجربه کرده اید جهت خرید جم این بازی میتوانید به وب سایت رسمی آن www.brawlstars.in در ایران مراجعه نمایید و با خرید جم brawl stars هیروی خود را قوی تر و قدرتمند تر کنید و جنگ و نبرد پیروز باشید.

معرفی بازی محبوب نبرد ستارگان Brawl Stars

Supercell استودیوی سازنده دو بازی محبوب و بسیار پرطرفدار موبایلی Clash of Clans و  Clash Royal ، با معرفی بازی جدید خود ، توانست بار دیگر طرفداران بازی های موبایلی را به هیجان آورد. این بازی جدید ، Brawl Stars نام دارد که در سبک کارتونی بوده و به صورت تیمی انجام می‌شود.

Supercell این بازی جدید خود را امروز صبح با پخش یک ویدئوی زنده در یوتوب معرفی کرد. این ویدئو تیم سازندگان Supercell را نشان می‌دهد که در حال انجام بازی در نقش شخصیت های مختلف هستند . در Brawl Stars هر شخصیت توانایی های خاصی دارد و کاربران می‌توانند چندین شخصیت را انتخاب کرده باسایر دوستان خود تیم تشکیل داده و از انجام بازی لذت ببرند.

Brawl Stars از ۴ مرحله اصلی تشکیل شده، یکی از مراحل به نام Bounty ، هر تیمی که بیشترین تعداد ستاره را جمع کند ، برنده است. مرحله بعدی Smash & Grab نام دارد که بازیکنان باید بیشترین تعداد کریستال را از مرکز نقشه جمع آوری کنند. هر تیمی که زودتر ۱۰ کریستال را جمع و نگهداری کند، برنده است.

مرحله بعدی Heist است که بازیکنان باید یا برای یک حمله و غارت آماده شوند و یا از چیزهایی که به غارت برده اند، محافظت کنند. در نهایت، مرحله Showdown است که ۱۰ نفر از بازیکنان بر روی یک نقشه در حال مبارزه هستند. این نقشه به آرامی در حال کوچک و کوچکتر شدن است و در نهایت هر بازیکنی که زنده ماند، برنده است.

در حال حاضر نسخه آزمایشی Brawl Stars منتشر شده و می‌توانیم این احتمال را در نظر بگیریم که در نسخه اصلی، شاهد تغییرات زیادی باشیم. Brawl Starts پیش از انتشار جهانی، در کانادا عرضه خواهد شد اما در خصوص تاریخ دقیق عرضه آن هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

به نظر می‌رسد Supercell هیچ عجله ای برای انتشار بازی جدید خود ندارد. این استودیو در سال ۲۰۱۶ توانست مبلغ ۲٫۵۳ میلیارد دلار از فروش بازی های قبلی خود درآمد کسب کند.

www.brawlstars.in

خرید جم brawl stars

خرید جم brawl stars


علی یوسفی
http://fashionday.ir/author/administrator

بسم الله الرحمن الرحیم همیشه آرزو داشتم سایتی بود که تمامی خبر ها و موضوعات مختلف جهان رو پوشش بده و اکنون آن آرزو، "مد روز" نام دارد. علی یوسفی ، بنیانگذار وب سایت مد روز " مد روز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

خرید جم کلش خرید جم کلش رویال خرید جم رویال خرید جم بازی کلش رویال kharid gem clash royale خرید جم clash royale خرید جم خرید اپل آیدی خرید اپل آی دی خرید اپل آیدی آمریکا خرید اپل آیدی سفارشی خرید جم خرید جم کلش خرید جم کلش آف کلنز خرید جم کلش رویال خرید جم بازی کلش رویال خرید جم برای کلش رویال