مد روز | زن روز | بزرگترین سایت مد ایران با لاکچری ترین تصاویر مدل های لباس مجلسی ، پارتی ، کت دامن مناسب برای خانم های اندامی ، تپل و چاق

نحوه جفت گیری طاوس ( بی نظیر )

u7

مد روز تقدیم می کند : نحوه جفت گیری طاوس ( بی نظیر )

امیدواریم از مشاهده این مطلب نهایت رضایت را داشته باشید

مد روز : بزرگترین وب سایت مد در ایران

نحوه جفت گیری طاوس ( بی نظیر )

در یکی از معروفترین دانشگاه های جانور شناسی در هند تحقیقی صورت گرفت مبنی بر نحوه جفت گیری و تولید مثل طاووس . یک جفت طاووس را در قفس بزرگی قرار دادن و یک نگهبان نیز گذاشتند تا لحظه جفت گیری را ثبت کند . روزها گذشت و یک روز طاووس ماده تخم گذاشته بود . همگان در تعجب بودند . نگهبانان که به صورت شیفت بوده اند گفتند محاله : چون ما جفت گیری مشاهده نکردیم . مسئولین و دانشجویان تصمیم گرفتن که با دوربینهای پیشرفته این دو طاووس را کنترل کنند . شصت و یک روز گذشت … هیچ جفت گیری مشاهده نشد … ولی باز هم طاووس ماده تخم گذاشت . همه با تعجب به دنبال جواب این معما. طاووس هر شصت و یک روز میتواند یک تا سه تخم بگذارد .خبر پیچید … تیم تحقیقاتی جانور شناسان از سراسر دنیا رفتند هند . همه اذعان داشتند که تا حالا جفتگیری طاووس را ندیده اند . تحقیقات پیچیده تر شد ولی بی فایده بود . بعد از یک سال جوانی از دانشجویان که اهل بلژیک بوده به تیم تحقیق میگوید . جواب معما در نهج البلاغه علی ابن ابی طالب نوشته شده . من اون کتاب را مطالعه کردم و این مطلب را اونجا دیدم در خطبه ای به نام طاووس . تحقیقات شروع شد و نهج البلاغه را اوردند . خطبه طاووس چنین نوشته شده :
شگفتا از خلقت طاووس که با اراده خدا باردار میگردد بدین گونه که طاووس ماده پرهای خود را باز میکند و طاووس نر از عظمت الهی اشک از چشمانش جاری شده . طاووس ماده نزدیک نر میگردد و یک قطره از اشک او میخورد و باردار میگردد و پس از شصت و یک روز تخم گذاری میکند . تیم تحقیقات فیلمهارو لحظه به لحظه چک میکنند و این واقعیت را میپذیرند . …..

یا علی
خطبه 165به نام طاوس


http://fashionday.ir/author/administrator

بسم الله الرحمن الرحیم همیشه آرزو داشتم سایتی بود که تمامی خبر ها و موضوعات مختلف جهان رو پوشش بده و اکنون آن آرزو، "مد روز" نام دارد. علی یوسفی ، بنیانگذار وب سایت مد روز " مد روز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

دیدگاه به نحوه جفت گیری طاوس ( بی نظیر )

 • بسیار جالب بود.
  ممنون.

  رها 03/10/2015 11:17 پاسخ دادن
 • wow
  بی نظیر بود
  مرسیییییییی

  مریم 03/10/2015 17:44 پاسخ دادن
 • ازت خواهش می کنم نهج البلاغه رو باز کن و خطبه 165 رو بخون. حتما این کار رو بکن.

  مهری 29/05/2016 17:26 پاسخ دادن
 • من این کار رو کردم …. واقعا توش بود

  ماریا ماهون 29/05/2016 19:28 پاسخ دادن
 • حضرت علی فرموده که این باور در خصوص نحوه بارور شدن و جفت گیری طاووس افسانه ای بیش نیست،لطفاً وقت نمایید این متن بخشی از خطبه حضرت علی در مورد پرندگان است برای درک بهتر نهج البلاغه رو بخونیم خطبه ۱۵۴ یا ۱۵۵

  یاسین مصدقی 03/11/2016 23:34 پاسخ دادن

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

خرید گیفت کارت