مد روز | زن روز | بزرگترین سایت مد ایران با لاکچری ترین تصاویر مدل های لباس مجلسی ، پارتی ، کت دامن مناسب برای خانم های اندامی ، تپل و چاق

آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه

barbara palvin (6)

مد روز تقدیم می کند : آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه برای همسر

امیدواریم از مشاهده این مطلب نهایت رضایت را داشته باشید

مد روز : بزرگترین وب سایت مد در ایران

دیگر مطالب مرتبط را حتما ببینید

جهت اینکه آموزش عشوه گری زنانه را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید حتما مابقی مطالب رو ببینید

در ادامه ما روش های راه رفتن ، صحبت کردن و حرکات و … را آموزش می دهیم

پس حتما بخش های زیر رو مشاهده کنید

کافیست جهت مشاهده بر روی موضوعات زیر کلیک نمایید

آموزش عشوه گری زنانه (حرکات )

آموزش عشوه گری برای شوهر

آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه

 

آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه

آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه

 

«ناز وعشوه » به معنای عدم تمکین زن نیست ، بلکه زن با هنر زنانگی « مرد» را تشنه تر می کند وبا طنازی وعشوه گری حس جنسی « مرد » را بیشتر تحریک می کند ……


همسر من همیشه از من می خواهد برایش عشوه کنم این عشوه چیست؟ لطفا در مورد این هم توضیح دهید

***

شاید پرسش فوق که یکی از کاربران کرده است ، پرسش زیادی از زنان باشد . اگر دوست دارید  در رابطه جنسی «شوهر» خودتان را بیشتر جذب نمایید ، خواندن این مقاله انشالله می تواند به شما کمک نماید .

اولاً باید به این پرسش پاسخ داد که« چرا در موقع رابطه جنسی با شوهر باید  عشوه گری نمود ؟»

مردان ، دوست دارند که « زن » ، در زمان رابطه جنسی ، فعال باشد ، و از زنی که منفعل است خوششان نمی آید  . و از همسرش انتظار دارد که رفتار ظریف زنانه داشته باشد ؛  این امر موجب تحریک بیشتر و لذت بیشتر او می شود .

عشوه گری زنانه

عشوه گری زنانه

در کتاب فرهنگ فارسی عمید عشوه گری را چنین معنا نموده است :

عشوه گر : عشوه کار ،آن که با ناز وکرشمه به کار ببرد . عشوه گری : عشوه کاری دلربایی (ج 2 ،ص 1438)

ناز وکرشمه  : ناز وکرشمه ویا عشوه گری دو بُعددارد : ناز وعشوه با « زبان وگفتار » ناز وعشوه با « جسم وبدن »

استفاده عطر مناسب ومورد علاقه همسرتان وآرایش مناسب ومورد علاقه همسرتان موجب تحریک ولذت بیشتر او شما خواهد شد . نکته قابل تذکر این که « علاقه » شوهرتان پیدا نمایید ومطابق میل او رفتار کنید وغفلت از این نکته موجب نتیجه عکس دادن خواهد شد

ناز و عشوه با زبان

الف ـ وقتی همسرش از او تقاضا جنسی دارد ، کمی ناز بدهد وکلام ظریف وزیبا تقاضای اورا نپذیرد

با زیرکی به وقت دیگه موکول کند . البته مطلب را به گونه ای بگوید که مرد را بیشتر « تشنه وتحریک » نماید به عبارت مثال « با دست پس می زند وبا پا پیش می کشد » را اجرا کند .

این ناز ،عدم تمکین نیست بلکه برای ارضا شدن حس مطلوب بودن زن است .مرد ، ازاین ناز دادن زن لذت می برد و بیشتر تحریک می شود.

پیامبر اسلام (ص) برای ارضای این حس فطری زن، این ناز دادن زن را به عنوان صفات زنان خوب این گونه بیان فرمودند:

عِنْدَ النَّبِیِّ ص فَقَالَ إِنَّ خَیْرَ نِسَائِكُمُ ………………..الْمُتَبَرِّجَةُ مَعَ زَوْجِهَا الْحَصَانُ عَلَى غَیْرِهِ ……..وَ إِذَا خَلَا بِهَا بَذَلَتْ لَهُ مَا یُرِیدُ مِنْهَا وَ لَمْ تَبَذَّلْ كَتَبَذُّلِ الرَّجُلِ

پیامبر (ص) فرمودند : به تحقیق بهترین زنان شما زنی است که ………….خودش رابرای همسرش آرایش می کند در برابر دیگران حفظ می کند ……………وقتی با شوهرش خلوت می کند به او می بخشد هر آنچه از او بخواهد ،ولی مانند مردان خودش را در اختیار قرار نمی دهد (با ناز وعشوه زنانه در آغوش قرار  می گیر د ) (وسائل‏الشیعة ج : 20 ص : 29).

این «ناز وعشوه » به معنای عدم تمکین زن نیست ، بلکه زن با هنر زنانگی « مرد» را تشنه تر می کند وبا طنازی وعشوه گری حس جنسی « مرد » را بیشتر تحریک می کند . تا مرد ، نیاز خودش را بارها به زبان بیاورد ، «زن» از شنیدن آن لذت می برد و او نیز احساس لذت می کند که مورد « طلب » شوهرش است ونیاز خودش را با «وَلَه وتشنگی»  بیان می کند . ازاین رو در روایت نبوی (ص) ضمن آن که به زن می گوید خودش را به مرد عرضه کند ولی با ناز باشد تا هم « مرد » وهم « زن» با حالت روحی تشنه تر ارتباط جنسی خود را شروع کنند .

ب ـ با سخنان ولحن تحریک آمیز با همسرتان  صحبت کنید . موقعی که همسرتان بدن شما را می بوسد ویا لمس می کند سکوت نکنید ، بلکه با الفاظ احساسی مانند « آه ، اوه و……» عکس العمل نشان دهید وبا صدایی بلند که او بشنود این احساسات را بیان نمایید . شنیدن این الفاظ برای مرد لذت بخش است وبیشتر ابراز دلدادگی نسبت به شما خواهد کرد در نتیجه شما هم حس « مطلوب ومعشوق » بودنتان بیشتر ارضاء  می شود.

به عبارت دیگر با رفتار جنسی مرد « سرد » برخورد نکنید.

پیامبر فرموده اند:  زن خوب کسی است که در برابر شوهرش « لوده وشوخ طبع » باشد :

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِكُمْ ………… الْمَجُونُ لِزَوْجِهَا الْحَصَانُ عَلَى غَیْرِهِ قُلْنَا وَ مَا الْمَجُونُ قَالَ الَّتِی لَا تَمَنَّعُ

پیامبر (ص) فرمودند که بهترین زنان شما مجون( زن بی حیاء ولطیفه گو) در برابر شوهرشان  می باشند وخودش را از دیگران حفظ می کنندپرسیدند مجون چیست ؟ فرمود :خودش را از شوهرش منع نکند ( وسایل الشیعه ج 20 ص37).

عشوه گری دربدن

الف ـ استفاده عطر مناسب ومورد علاقه همسرتان وآرایش مناسب ومورد علاقه همسرتان موجب تحریک ولذت بیشتر او شما خواهد شد . نکته قابل تذکر این که « علاقه » شوهرتان پیدا نمایید ومطابق میل او رفتار کنید وغفلت از این نکته موجب نتیجه عکس دادن خواهد شد .پیامبر(ص) در این مورد می فرماید :

قال رسول الله (ص) : لَولا أن َّ المَرأََةَتصَنَّعُ لِزَوجِها لَصلَفَت عِندَه ُ « اگر زن ، خود را برای شوهرش  نسازد ، بی گمان در دل او جا نمی گیرد (تحکیم خانواده ازنگاه قرآن وعترت  ص312)

ب ـ با حرکت های ظریف بدن خود ، مرد را نسبت به نگاه کردن به اندام خودتان تشنه تر نمایید .بنابراین اولین وظیفه «زن »در قبال رابطه جنسی با همسرش ، آن است که با حرکات شهوی ولوده گری خود ، هم همسر خود را به لذت بیشتر برساند ، وهم آن که حس « تبرج » یا « خود نمایی » خود را نیز ارضاء نماید.

گاهی اوقات بعضی از زنان در حالی می خواهند لوده وبی حیا باشند ولی از این می ترسند مبادا این اعمال « زشت »باشد، واز رفتار دینی به دور باشد و می گویند انجام این گونه رفتار ها یک نوع دنیا پرستی است !!!  .

در صورتی در فرهنگ دینی ما به این گونه اعمال با تقدس وقرب الهی دیده می شود به دو حدیث زیر دقت نمایید:

أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِكُمُ الْعَفِیفَةُ الْغَلِمَةُ  «پیامبر (ص) :بهترین زنان شما زنی است که پاک دامن باشدو در برابر شوهرش شهوی باشد!( وسائل‏الشیعة ج 20 ،ص : 30).

أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَیْرُ نِسَائِكُمُ الَّتِی إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَیَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیَاءِ

امام صادق (ع) : بهترین زنان شما ،زنی است که وقتی با شوهرش خلوت می کندولباسش را در  می آورد ، خجالت وحیایش را کنار می گذارد ! و وقتی لباسش را می پوشد حیایش را نیز می پوشد! (وسائل‏الشیعة ج  20 ص : 29)

حدیث فوق بهترین زن را کسی می داند که در موقع خلوت از انجام  هرگونه رفتار جنسی که موجب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نکشد.کنار گذاشتن حیاء وخجالت رمز موفقیت هر زنی در ارتباط جنسی می باشد .به عبارت دیگر زن در این حالت از انجام دادن هر کاری که موجب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نکشد ،بلکه آن را به عنوان عبادت وکسب ثواب آخروی بداند!یقین این کار موجب به ارگاسم رسیدن زن ومرد  می شود.

ولذا بدانید هر گونه رفتاری در این راستا برای لذت بیشتر شوهرش ، عبادت است وموجب قرب اوبه درگاه الهی خواهد شد ؛ از همه مهمتر همان گونه که بیان شد ، زندگانی زناشویی آنها مستحکم تر خواهد شد ودارای فرزندان سالم خواهند شد .

بنابراین با عشوه گری درست ، هم در قلب شوهرتان جای بگیرید ، واو را بیشتر بخود جذب نمایید وهم آن که پیش خدای متعال قرب ومنزلتی پیدانمایید وجزء زنان خوب محسوب شوید انشالله.


http://fashionday.ir/author/administrator

بسم الله الرحمن الرحیم همیشه آرزو داشتم سایتی بود که تمامی خبر ها و موضوعات مختلف جهان رو پوشش بده و اکنون آن آرزو، "مد روز" نام دارد. علی یوسفی ، بنیانگذار وب سایت مد روز " مد روز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

دیدگاه به آموزش و روش های عشوه و ناز زنانه

 • عجب …که این طور

  Aramesh 14/10/2015 23:38 پاسخ دادن
 • علی جان من میشناسمت حیف ک نمیتونم معرفی کنم خودمو.تصادفی دیدمت ولی باحال بود افرین

  مریم 02/11/2015 10:08 پاسخ دادن
  • سلام عزیزم من یکی از نویسنده های سایتم مدیر یه مدت سرشون شلوغه به سایت زیاد سر نمیزنن اگه هم بیان به نظرات نمیرسن جواب بدن من جای ایشون ازتون تشکر می کنم ممنون بابت نظرتون

   ADMINFR 02/11/2015 11:53 پاسخ دادن

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

[uniplace_links] [uniplace_links]

خرید گیفت کارت