مد روز | زن روز | بزرگترین سایت مد ایران با لاکچری ترین تصاویر مدل های لباس مجلسی ، پارتی ، کت دامن مناسب برای خانم های اندامی ، تپل و چاق

مصاحبه نینا دوبرو: برای پروژه های بعد از TVD

nina dobrov fashionday.ir wow shot (3)

مد روز تقدیم میکند : نینا دوبرو  من برای پروژه های بعد از TVD هیجان زده ام

مصاحبه نینا دوبرو: برای پروژه های بعد از TVD

مصاحبه نینا دوبرو: برای پروژه های بعد از TVD

مصاحبه نینا دوبرو: برای پروژه های بعد از TVD

این روز ها همه فن های TVD مخصوصاً فن های خود نینا دوبرو و نقشش یعنی الینا گیلبرت، در حال هضم کردن موضوع خداحافظی نینا از نمایش خاطرات یک خون آشام هستند، اما خود نینا دوبرو طی مصاحبه ای که با هالیوود ریپورتر داشته عنوان کرده که من برای حرکت های بعدی خودم خیلی هیجان زده ام، و صبحتی رو درمورد نمایش ومپایر دایریز و بازیگرانش انجام داده، در ادامه با ما باشید.

نینا دوبرو: من برای پروژه های  بعد از TVD هیجان زده ام

نینا دوبرو : ” این یه سفر بزرگه اما در پایان قضیه من دیگه عملاً یه خون آشام نیستم، افسانه ای هستش که باید تموم شه و مرحله بعدی شروع بشه. من میدونستم که این وقت من بود، من خیلی ناراحتم که هر روز نمی تونم با افراد موردعلاقه ام در سرتاسر دنیا وقت بگذرونم، اما ما برای چی Face Time (یه برنامه چت ویدیویی هستش) و ارتباطات تلفنی داریم؟ دوستی ها مثل خون آشام ها هستند، من اون ها رو تا ابد می خوام اگه واقعی باشن” همچنین نینا دوبرو در ادامه افزود: “هر چیزی برای اولین باره، ناشناخته است، ترس، همه این احساسات خیلی هیجانیه و من در نهایت همه این احساسات رو دوست دارم و می خوام که هی دوباره تجربه اش کنم (منظورش احساس کشف کردنه). من نمیدونم که چه چیزی قراره که در مرحله بعدی من اتفاق بیوفته و این به این معنی هستش که هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته! و من دقیقاً از همین بابت هیجان زده ام! این موضوعیه که هیجان رو بیشتر از هر چیزی به من القا می کنه، بله چشم انداز از هر چیزی”

نینا در ادامه درمورد گذشته و زندگیش گفت: “من در کالج زندگی واقعی رو شروع کردم و من هیچ وقت (این طرز زندگی رو) تمومش نمی کنم. من داخل زندگی واقعی (خارج از بازیگری) به دبیرستان و کالج می رفتم و بعد از اون به دبیرستان Degrassi رفتم. من به عنوان الینا 4 سال (در TVD بودم) (همین زمان بوده که وارد TVD شده). 12 سال به دبیرستان رفتن زمان زیادی هستش! (منظورش اینه که هم داخل دنیای واقعی و هم داخل TVD دبیرستان می رفته و در کل جمع بندی چه در طول اینکه در دنیای واقعی و چه در طول سریال کلاً 12 سال به دبیرستان رفته). من نیاز به فارغ التحصیلی دارم، من الان آماده ام. من به معنای واقعی کلمه در این نمایش (TVD) رشد کردم، من در حالی که این نمایش رو شروع کردم یه بچه بودم و الان یه زن بالغم. من احساس می کنم خیلی چیزا یاد گرفتم و بزرگ شدم و دلیلش هم تک تک این افراد و کسایی هستند که من با اون ها کار کردم. اون ها کسی رو ساختند که من هستم”

مصاحبه نینا دوبرو: برای پروژه های بعد از TVD


http://fashionday.ir/author/administrator

بسم الله الرحمن الرحیم همیشه آرزو داشتم سایتی بود که تمامی خبر ها و موضوعات مختلف جهان رو پوشش بده و اکنون آن آرزو، "مد روز" نام دارد. علی یوسفی ، بنیانگذار وب سایت مد روز " مد روز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

خرید گیفت کارت