مد روز | زن روز | بزرگترین سایت مد ایران با لاکچری ترین تصاویر مدل های لباس مجلسی ، پارتی ، کت دامن مناسب برای خانم های اندامی ، تپل و چاق

4 سال با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم !

Justin Bieber

مد روز تقدیم میکند : امروز می پردازیم به سوال یکی از کاربران بخش تازه های زناشویی در مد روز

امیدواریم از این مطلب رضایت کافی را داشته باشید

مد روز : بزرگترین وب سایت تازه های زناشویی ایران

هدف مد روز از انتشار این مطلب فقط جهت آگاهی کاربران می باشد

در صورتی که ستاد ساماندهی درخواست حذف این مطلب را صادر کند به سرعت حذف خواهد شد

عوارض رابطه جنسی با دوست پسرم

عوارض رابطه جنسی با دوست پسرم

سوال کاربر خانم  : 
سلام من 4 سال با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم متاسفانه چند ماه پیش  از دستش دادم ( فوت کردن ) تو اولین رابطم نه درد داشتم نه خونریزی فقط حدود 2-3 ساعت بعد حالت خونابه رقیق در لباس زیرم مشاهده کردم ، حالا واقعا باید چیکار کنم؟
یعنی هیچوقت دیگه نمیتونم ازدواج کنم؟  تو رو خدا حتما جوابمو بدید بخاطر این موضوع چند تا خواستگار داشتم ردشون کردم.
 
پاسخ : 
 
سلام خدمت شما
ببینید پاره شدن پرده بکارت خونریزی چندانی نداره و گاهی اوقات با توجه به نوع پرده بکارت اصلا خونریزی ای صورت نمی گیره . همون خونابه ای که شما دیدید می تونه مربوط به پاره شدن پرده بکارت باشه . متاسفانه بعد از 5 سال رابطه جنسی ، فکر نمی کنم پرده بکارتی باقی مونده باشه . 
اگه اون خونابه رو نمی دیدید احتمال این که پرده بکارت شما حلقوی یا هلالی قابل ارتجاع باشه وجود داشت . ولی حالا احتمال سالم بودن پرده بکارت شما خیلی ضعیفه . برای اطمینان از یه پزشک زنان بخواید که شما رو معاینه کنه . 
 
برای ازدواج راه آسانی در پیش ندارید . بالاخره کسی که با شما می خواد ازدواج کنه به این فکر به خواستگاری شما میاد که شما یک دختر هستید . پیشنهاد می کنم وقتی خواستگاری برای شما اومد با اون حرف بزنید اگه احتمال میدید که دختر نبودن شما رو می پذیره حقیقت رو بهش بگید . بالاخره یا اون با این اشتباه بزرگ شما کنار میاد یا این که از ازدواج با شما صرف نظر می کنه .
خوندن ادامه متن شما رو ( شخص سوال کننده ) ناراحت می کنه و به درد شما نمی خوره ولی برای این که یه اخطاری برای دیگران لازمه که مطالب رو عرض کنم .
همیشه گفته میشه که هیچ کس از آینده خبر نداره ولی کو گوش شنوا ؟! . همیشه این امکان وجود داره که ورق برگرده و کل برنامه ریزی های ما به هم بخوره . عقل حکم می کنه که همیشه حداقل یک درصد احتمال اتفاقات ناگور رو بدیم و برای اون آمادگی قبلی داشته باشیم . مخصوصا وقتی یه گناهی رو انجام میدیم . شاید فرصتی برای جبران وجود نداشته باشه . 
 
در اتفاقی که برای این خواهرمون افتاده خدا چیزی حدود 5 سال به ایشون فرصت داده که شاید از راه اشتباهی که داره میره برگرده . ولی متاسفانه ایشون همچنان بر گناه زنا اصرار کردند . البته به نظر من خدا به ایشون رحم کرده ، معلوم نبود اگه این اتفاق نمی افتاد چه مدت دیگه این رابطه گناه آلود ادامه پیدا می کرد . 
انشاءالله خدا از سر گناهان اون آقا بگذره . ولی معلوم نبود که اون خدا بیامرز آیا واقعا قصد ازدواج با ایشون رو داشته یا نه . به هر حال اون دیگه دستش از این دنیا کوتاست و نیست که بخواد از خودش دفاع کنه . بنابراین حرف دیگه ای در مورد اون نمیزنم و در حدی هم نیستم که بخوام در مورد اون قضاوت کنم .
این خواهرمون اولا نباید تن به رابطه ی دوستی با اون میداد . چون درصد کمی از رابطه های این چنینی به ازدواج ختم  میشه و معمولا این دوستی ها با اهدافی به غیر از ازدواج ، برقرار و ادامه پیدا می کنه
دوما نباید راضی به برقراری رابطه جنسی با اون می شدند .
ایشون اگه همون یک درصد رو لحاظ می کردند کافی بود که تن به این کار ندن .
سوما ، بعد از برقراری رابطه جنسی نباید به اون ادامه می دادند و باید از اون آقا می خواستند که باید باهاش ازدواج کنند 
چهارما ، وقتی می دیدند که اون آقا تقاضای ازدواج ایشون رو به بهانه های مختلف به تعویق میندازن ، احساس خطر می کردند . 
امیدوارم این یه اخطاری جدی برای دخترانی باشه که تن به دوستی با پسران میدن و این بلایی که سر این خواهرمون اومده کافی باشه که همیشه اون یک درصد رو فراموش نکنند و احتمال وقوع اتفاقات ناگوار رو مد نظر قرار بدهند .
 
موفق باشید
رابطه جنسی با دوست پسرم

رابطه جنسی با دوست پسرم


http://fashionday.ir/author/administrator

بسم الله الرحمن الرحیم همیشه آرزو داشتم سایتی بود که تمامی خبر ها و موضوعات مختلف جهان رو پوشش بده و اکنون آن آرزو، "مد روز" نام دارد. علی یوسفی ، بنیانگذار وب سایت مد روز " مد روز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

[uniplace_links] [uniplace_links]

خرید گیفت کارت